2012-11-15 WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców

Grupa PK2 sp. z o. o. została jednym z 31 laureatów godła Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców 2012. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to bardzo prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami w Polsce. Już od 15 lat Konkurs WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców promuje upowszechnia zasady etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspiera przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze.

czytaj więcej »

2012-11-13 Program edukacyjny dla uczniów niepełnosprawnych

Grupa PK2 sp. z o.o. we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych nr 2 w Oliwie rozpoczęła realizację kształcącego programu edukacyjnego dla uczniów niepełnosprawnych.

czytaj więcej »

2012-09-10 Pierwszy etap projektu CSR zakończony!

Za nami pierwszy etap projektu CSR, w ramach którego wspieramy edukację w Indiach Południowych.

czytaj więcej »

2012-07-23 Rozpoczynamy realizację międzynarodowego projektu!

Już za kilka dni rozpoczynamy realizację międzynarodowego projektu, którego celem jest wsparcie edukacji dzieci  żyjących w slumsach i wdrożenie modelu współpracy III sektora z biznesem. Na zaproszenie indyjskiej organizacji edukującej dzieci ulicy będziemy świadczyli specjalistyczne usługi doradcze z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasi konsultanci spędzą najbliższy rok w Bangalore. Dla nas to wielkie uznanie, zaszczyt i możliwość zdobywania nowych doświadczeń, które wykorzystamy w pracy z naszymi Klientami.

czytaj więcej »

2012-07-19 Festival Kultury Piłkarskiej: ETNO 2012

Miło nam poinformować, że GrupaPK2 została oficjalnym Partnerem wydarzenia Festival Kultury Piłkarskiej: ETNO 2012. Festival powstał po to, aby świadomie, refleksyjnie i twórczo przeżyć mistrzostwa Euro 2012. Pasjonaci kinematografii, antropologii kulturowej i futbolu zrzeszeni w Fundacji Animacja, którzy opracowali koncepcję tego przedsięwzięcia, pozyskali kilka wyjątkowych, premierowych, nagradzanych na światowych festiwalach tytułów.

czytaj więcej »

2012 ©

Projekt i wykonanie strony internetowej: www.2D.net.pl